Перейти на мобільну версію сайту


06.07.2012

ВСТУПНА КАМПАНІЯ РОЗПОЧАЛАСЯ. ПОКИ ЩО БЕЗ ЧЕРГ ТА ТИСНЯВИ

2 липня виші нашої держави відчинили свої двері для абітурієнтів. Не винятком стали і навчальні заклади Кам’янця-Подільського. Щоправда, перший день прийому документів виявився досить млявим. Можливо, таку низьку активність абітурієнтів зумовила цьогорічна освітня новація (особиста присутність вступника при подачі документів у навчальний заклад зовсім необов’язкова в еру розвинених інформаційних технологій, – вирішили в Міністерстві освіти), а, можливо, це пов’язано з невеликою кількістю охочих навчатися в місті над Смотричем. Останнього, дуже б не хотілося.
У Національному університеті імені Івана Огієнка перший день вступної кампанії не був велелюдним та обійшовся без черг. Охочих стати першокурсниками цього вишу можна було порахувати на пальцях. Радує, що не однієї руки.
Під дверима приймальної комісії жваво спілкується група четвертокурсників, які забажали продовжити навчання в магістратурі. Один з них – Віталій - приїхав з Могилів-Подільського. Каже, що організацією прийому документів цілком задоволений.
У Подільському державному аграрно-технічному університеті наплив абітурієнтів ще менший. 10-та ранку... Біля дверей приймальної комісії на зручних диванах примостилися заледве п’ятеро вступників разом із батьками.
Як бачимо, майбутні кам’янецькі студенти не вірять у народну мудрість: «Хто рано встає, тому Бог дає». Справу із поданням документів вони вирішили відкласти на пізніше. Тим паче спішити нікуди, адже на більшості факультетах цей процес триватиме майже до кінця липня.
Також цього року, як і в попередні, простежується ситуація, коли батьки ладні інвестувати у навчання своїх дітей чималі кошти. При цьому наперед знаючи, як важко із здобутою спеціальністю влаштуватися на роботу. Тому цілком доречно можна поставити запитання: освіта для грошей чи гроші для освіти?

Володимир Рихліцький, студент ЛНУ ім.І.Франка,
спеціально для «КлюЧа»Теги: вступна кампанія, студенти, К-ПНУ, ПДАТУ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.