Перейти на мобільну версію сайту


07.06.2013

ВОДА РУЙНУЄ ДОРОГУ БІЛЯ СТАРОЇ ФОРТЕЦІ

Там, де тонко, там і рветься. Цей вислів дуже доречний у характеристиці сьогоднішньої ситуації, у якій опинилася інфраструктура міста (хоча не тільки вона).
Нам просто доведеться звикнути до слів «зруйнувалося», «розвалилося», «впало»... Без перебільшення, особливо боляче, коли це стосується Старого міста, фортеці, об’єктів, які складають історико-архітектурну цінність чи дотичні до них.
На жаль, цей тиждень не став винятком.
У ніч із неділі на понеділок поблизу Старої фортеці (біля Підзамецької брами) стався обвал частин прірва (1).JPGмуру та тротуару. І той, і інший просто зсунулися в урвище. Прохід для пішоходів у цій ділянці став небезпечним, оскільки існує велика ймовірність, що тротуар може й далі провалюватися.
Виїхавши на місце подій, ми якраз застали заступника міського голови Сергія Бабія та начальника департаменту ЖПДІ міськради Олександра Бабчинського, які оглядали місце надзвичайної події.
Звичайно, можна було припустити, що причиною руйнації частини стіни та тротуару стали погодні умови. Часті дощі могли спричинити зсув грунту а з ним і руйнацію укріплення та асфальтного покриття. Та, як зазначив Сергій Бабій, швидше за все, це трапилося через проблеми із зливною каналізацію. Вона як і підпірна стіна були збудовані в радянські часи. Замість того, щоб прокласти каналізацію у вигляді труби, її було лише вимощено. Тому рік за роком вода робила свою чорну справу і укріплення впало 3 червня.
За словами заступника міського голови, відновлювальні роботи розпочнуться одразу після настання стабільних погодніх умов. Стіну та тротуар буде відновлено.

Теги: Стара фортеця, дорога

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.