Перейти на мобільну версію сайту


28.03.2014

ВЛАДА ВИРІШИЛА ЕКОНОМИТИ

Саме про це йшла мова під час позачергового засідання виконкому, що відбулося 21 березня.
Виконуючи постанову Кабміну й економлячи кошти міського бюджету, чиновники вирішили найближчим часом не виділяти гроші на придбання автотранспортних засобів, меблів, мобільних телефонів, ноутбуків, побутової техніки та проведення ремонту.

Підприємства, установи та організації, утворені місцевою радою, які використовують кошти міського бюджету, матимуть обмежений доступ до службових автомоблів - не більше одного на об’єкт, якщо інше не передбачено законом або актом виконкому.
Не будуть створюватись нові бюджетні установи та не збільшуватиметься їхня чисельність, за винятком випадків реорганізації. Скасовуються доплати за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників (крім технічних працівників). На органи, установи та підприємства міської ради чекає оптимізація.
Не спрямовуватимуться бюджетні кошти для проведення заходів з відзначення пам’ятних та історичних дат, ювілеїв підприємств, установ та організацій, професійних свят, а також ювілеїв і вшанування пам’яті видатних осіб та інших подій (крім заходів передбачених Програмою підготовки і проведення міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних та загальноміських заходів в межах затверджених бюджетних призначень), друкування продукції, не пов’язаної з виконанням завдань і функцій виконавчих органів місцевого самоврядування. Зрештою, цьогоріч не варто очікувати на проведення в місті виставок, ярмарків, з’їздів, симпозіумів та конгресів.

Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.