Перейти на мобільну версію сайту


31.08.2012

ВІЙСЬКУ В КАМ’ЯНЦІ БУТИ

- Життя в місті не закінчується навіть тоді, коли його залишають військові..., - такими словами завершується відома кінострічка Єльдара Рязанова «Про бідного гусара замовте слово». Але сталося, що сталося. Минулого тижня з нашоговійськовий оркестр міста виведено кілька військових підрозділів на нове місце дислокації. Звичайно, на жаль!
«Але Кам’янець без військових не залишиться», - так повідомив нам заступник начальника факультету військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка з виховної роботи полковник Степан Даніщук.
Відповідно до наказу Міністра Оборони України та начальника Генерального штабу – головнокомандувача ЗСУ, в гарнізоні залишаються Центр розмінування, кафедра підготовки офіцерів запасу К-ПНУ ім.І.Огієнка, військове представництво Міністерства оборони та ОМВК (Об’єднаний міський військовий комісаріат). А ще, що дуже приємно, в нашому гарнізоні залишається військовий оркестр. Отже, на всі міські свята, як і 45 років поспіль, Кам’янець буде з музикою від військових. Крім того, на місце факультету військової підготовки буде сформовано 11-й понтонно-мостовий батальйон.

Теги: військові, військовий оркестр

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.