Перейти на мобільну версію сайту


04.07.2014

ВІЙСЬКОВЕ МІСТЕЧКО З КОТЕЛЬНЕЮ

28 червня відбулося відкриття нової котельні на вул.Вокзальна, яка забезпечуватиме теплом мешканців колишнього військового містечка, де проживає майже 2,5 тис. мешканців.
Символічну стрічку перерізали міський голова Михайло Сімашкевич, народний депутат України Володимир Мельниченко та генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук.

На котельні встановлено два котли потужність по 1 МВт, які працюють на газі, і один котел, IMG_4257.jpgпотужність 0,4 МВт, який працює на твердому паливі, зокрема на дровах. Потужностей котла достатньо, аби забезпечити мешканців цього мікрорайону гарячою водою в літній час.
Як розповів генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук, будівництво нової котельні, в першу чергу, проводилося для того, щоб покращити якість послуг, адже стара котельня знаходилася на території військової частини за 600 метрів від найближчого будинку. Це спричиняло великі втрати в мережах та нераціональне використання енергоресурсів.
- Впевнений, що у новому опалювальному сезоні ми не матимемо нарікань від мешканців цього мікрорайону на неналежну якість отриманих послуг. Ми відновили лінії рециркуляції, оновили обладнання, наблизили котельню до споживачів, - зауважив Валерій Гордійчук.
Також Валерій Григорович додав, що нова котельня побудована власними силами та за кошти підприємства. Завдяки цьому її вартість вдалося здешевити майже на 40%.
Загалом КП «Міськтепловоденергія» має багато амбітних планів щодо розвитку системи теплопостачання. Наразі завершується підготовка документів для спільного зі Світовим банком Проекту з підвищення енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання. Сума фінансування складе 15,36 тисяч доларів США. Після реалізації цього проекту витрати природного газу зменшаться на 3094 тис. куб.м/рік, а річна економія коштів складе близько 13557 тис. грн.
У липні комунальний гігант очікує на обладнання, яке фінансується програмою DemoUkrainaDH (НЕФКО). Його вартість становить 812 тисяч євро. За ці кошти буде встановлено індивідуальні теплові пункти у 21 будинку мікрорайону Жовтневий та модернізовано обладнання п’яти КТЕБів.
Реалізація цього проекту призведе до зменшення витрат теплової енергії на мережах до будинків на 30%, або на 4757 Гкал/рік, що становить 660 тис. куб.м газу. При середній ціні на газ це 1244,1 тис. грн на рік. Найголовніше покращиться надання послуг з гарячого водопостачання, зокрема в тих будинках, де відсутня лінія рециркуляції.

Теги: котельня, КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.