Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2013

ВІЙНА З БОРЖНИКАМИ: У БАГАТОПОВЕРХІВКАХ ПОЧАЛИ ВІДРІЗАТИ ВОДУ

КП «Міськтепловоденергія» змушене вдаватися до крайніх методів боротьби з боржниками, які заборгували три і більше тисячі гривень за комунальні послуги. На сьогодні таких абонентів у місті нараховується 379, і разом вони заборгували за тепло, воду та стоки 2 млн. 110 тис. грн.
Відбувається невтішна ситуація: з місяця в місяць населення міста нарощує борги, і за станом на кінець березня люди не сплатити за спожиті послуги 9 млн. 205 тис. грн.
- Це вже нагадує бойкот. Ми на межі того, що після закінчення опалювального сезону місто вперше за багато років залишиться без гарячої води, бо ми не матимемо коштів, щоб розрахуватися за газ, - зазначає директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук.
Валерій Григорович дивується, що серед боржників є багато працівників бюджетної сфери, які регулярно отримують зарплату і мають змогу платити за комунальні послуги.
З 26 березня розпочато відключення боржників від холодного водопостачання. Зі сходової клітки вибивається ніша в стіні квартири, відрізається стояк, що веде до квартири, заварюється, і ніша замуровується. Інші мешканці під’їзду від цього не страждають.
- За п’ять днів до відключення ми попереджаємо про це абонентів, пропонуємо розрахуватися, якщо ж люди й далі не реагують, то ми таки відключаємо воду. Ми змушені це робити, адже в деяких квартирах борги сягають понад 20 тис. грн, - розповідає начальник відділу збуту Вадим Ілаш. – За два дні ми відключили п’ять квартир, кожна з яких заборгувала по 9-10 тис. грн. Роботу будемо продовжувати, бо іншого виходу в нас немає.
Варто зауважити, що відключення водопостачання – це не єдиний метод боротьби із злісними боржниками. КП «Міськтепловоденергія» спільно з виконавчою службою та міліцією будуть описувати й вилучати автомобілі та майно у тих боржників, котрі мають змогу розраховуватися за комунальні послуги. Вилучені автомобілі та майно будуть зберігатися на території ТЕЦ. Забрати їх назад можна буде лише після повного погашення заборгованості.
- Проведення таких заходів є вимушеним кроком для підприємства, яке через значну заборгованість опинилося у надскладній фінансовій ситуації, - говорить Валерій Гордійчук.- Тому я вкотре звертаюся до кам’янчан з проханням вчасно сплачувати за отримані послуги, інакше буде ставитися питання про повне або часткове припинення їхнього надання.
Вероніка ВЛАСЮК, прес-служба
КП «Міськтепловоденергія»Теги: боржники, КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.