Перейти на мобільну версію сайту


04.01.2013

ВІДГУЛЯЛИ НА СЛАВУ!

Якщо вранці 1 січня вас непокоїли лише незначні нудота й головний біль, то вам ще пощастило! Та серед кам’янчан виявилося чимало таких, які зустріли цей ранок у лікарняному ліжку.
Як повідомив головний лікар міської станції швидкої медичної допомоги Мирослав Коломий, протягом новорічної ночі у місті було 6 викликів до постраждалих від алкогольної інтоксикації.
- Мова йде про сильні отруєння алкоголем, коли людина вже не здатна рухатися, - пояснює Мирослав Григорович. - Саме таких наші медики витягували із заметів. Наприклад, троє i.jpgінтоксикованих алкоголем лежали біля Ратуші, а на перехресті вул.Франка і просп.Грушевського було знайдено п’яного 17-річного хлопчину зі струсом мозку та множинними саднами. Ще два виклики були до двох п’яних чоловіків із травмами голови. Удень, 1 січня, народ продовжував святкування, хоча вже не так активно. Можливо, тому до інтоксикованих алкоголем було всього 2 виклики.   
Надзвичайно плідно працювали у святкові дні й травматологи травмопункту міської лікарні. Статистика свідчить, що кам’янчани почали святкування ще 30 грудня. Так, лікар-травматолог Олексій Мартинюк, який чергував з 30-го на 31 грудня, зазначає, що впродовж доби у міський травмопункт було 45 звернень. Більшість постраждалих звернулися з переломами, які, в основному, отримали вночі.
А от Олександру Трончуку «пощастило» чергувати у Новорічну ніч, протягом котрої по допомогу звернулося 30 постраждалих.
- Перший постраждалий звернувся до нас уже через 10 хвилин після опівночі. До ранку ми навіть не присіли! - пригадує Олександр Павлович. - Майже усі пацієнти мали переломи. Та, на жаль, лише одиниці погодилися на госпіталізацію. Більшість після накладення гіпсу воліла продовжити святкування вдома.         
Загалом, протягом новорічної доби у місті зареєстровано 55 постраждалих, четверо з яких - діти.
- В основному, мова йде про переломи верхніх і нижніх кінцівок, забої та садна, - підсумовує лікар-травматолог Віталій Суховерко. - У порівнянні з минулорічним святкуванням Нового року, цього року кількість звернень зросла майже втричі. Поєднання ожеледиці з неймовірним умінням наших людей «відірватися сповна» призвело до такого зростання. Єдине, що втішає, Бог милував кам’янчан від травм, пов’язаних з невмілим використанням піротехніки.  

Теги: травматизм, ожеледиця

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.