Перейти на мобільну версію сайту


22.11.2013

ВІЧ-НА-ВІЧ ІЗ ПІДПРИЄМЦЯМИ

14 листопада в приміщенні Кам’янець-Подільської філії національного університету ДПС України відбулася зустріч начальника головного управління Міністерства доходів та зборів у Хмельницькій області Володимира Михалчича з представниками підприємницьких кіл, владних структур та студентства Кам’янець-Подільського регіону.
Володимир Миколайович акцентував увагу присутніх на новаціях податкового та митного законодавств, які стали, так би мовити, шляхами налагодження партнерства та вирішення проблемних питань ведення малого та середнього бізнесу. Так, із наступного року в Україні запрацює система електронних дистанційних перевірок. Головний податківець області наголосив на відчутному зменшенні податкового тиску на підприємців. За словами Володимира Михалчича, в порівнянні з минулим роком цьогоріч в області майже вдвічі зменшилася кількість перевірок, а от податків, навпаки, надійшло на 33 млн. грн більше.
= Суттєве скорочення перевірок платників податків й надалі продовжуватиметься, = зазначив головний податківець. = Основну увагу звертатимемо на так званих несумлінних платників, які намагаються уникати сплати податків.
Володимир Миколайович не оминув увагою і майбутніх податківців = студентів Кам’янець-Подільського відділення КФЕКНУ ДПС України, які отримали від нього у подарунок підручники «Основи податкових знань».
Приємний дарунок чекав і на голову правління ПАТ «Подільський цемент» Семена Дарчука. Голова територіального відділу АПП у Хмельницькій області Мар’ян Маєвський вручив Семену Івановичу Почесну грамоту за активну участь у роботі Асоціації платників податків.
З питаннями й пропозиціями до податківців та митників звернулись місцеві підприємці. Зокрема, голова правління ГО «Рада прогресивних підприємців» Сергій Ведерніков зауважив, що, на жаль, у нашій країні не всі підприємці знаходяться в однакових умовах. Дехто вміло уникає сплати податків, працюючи «в тіні». Тому чиновникам варто було б замислитися над вирішенням цієї проблеми.

Теги: Міністерство доходів і зборів України

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.