Перейти на мобільну версію сайту


05.10.2012

ВЕТЕРАНСЬКИЙ ЗЛІТ

2 жовтня відбувся черговий пленум ради ветеранів міста.
На зустрічі був присутній і міський голова Михайло Сімашкевич. Основною темою обговорення стало увіковічнення пам’яті героїв-визволителів міста, встановлення меморіальних плит та постаментів, реконструкція парку Танкістів. Неодноразово доповідачі зверталися до проблеми недостатнього патріотичного виховання сучасної молоді та надання безкоштовного житла ветеранам та інвалідам Великої Вітчизняної війни.
У ході обговорення було оприлюднено звернення до Прем’єр-міністра України. У ньому рада міської організації ветеранів просить внести зміни до пунктів Постанови №1417 «Про деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування». Зокрема, суть прохання стосується надання безкоштовних послуг у всіх відділеннях Центрів самотнім пенсіонерам та інвалідам, за умови, що доходи сім’ї не перевищують 2 прожиткових мінімумів.
На завершення зустрічі міський голова наголосив на тому, що після виборів й надалі функціонуватиме безкоштовний комунальний транспорт. Також Михайло Євстафійович пообіцяв, що наступного року планується остаточно вирішити питання надання безкоштовного житла для одиноких інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Наталка ГАРМАТЮК, спец. для «КлюЧа»


Теги: ветерани

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.