Перейти на мобільну версію сайту


26.10.2012

ВДАРИМО ПЛИТКОЮ ПО БЕЗДОРІЖЖЮ!

У місті продовжується облаштування тротуарів плиткою. За словами заступника міського голови Сергія Бабія, 2012 рік можна назвати роком тротуарів, адже стільки, скільки їх зроблено за останніх декілька місяців, не було зроблено за останніх 5 років!
В особливо жахливому стані вже багато років поспіль перебував тротуар біля Центрального парку, який веде до міського Будинку культури. Нині його більша частина, а це майже 200 м, - це сучасна, облаштована кольоровою плиткою доріжка. Унікальність тротуару в тому, що на його реконструкцію з міського бюджету не було виділено жодної копійки. Він зведений за кошти меценатів. Роботи проводила БК ТОВ «Рокор-ЛТД» (директор Олександр Конюшенко). Протягом наступного тижня тротуар відгородять від дороги за допомогою ста спеціальних металевих стовпчиків. Таким чином у водіїв авто більше не буде можливості на ньому паркуватися. Планується, що вже навесні облаштування тротуару буде завершеноплитка.jpg повністю.            
Ще один новоспечений тротуар, довжиною у 178 кв. м, з’явився на центральній вулиці селища цукрозаводу - Фрунзе. З міського бюджету виділено лише кошти на виконання робіт, які проводила бригада ПП Євгена Ободовського. А закуплення тротуарної плитки та решти необхідних матеріалів відбувалося за спонсорські кошти. Як стверджує Сергій Бабій, це лише початок. Роботу з завершення укладання тротуара плиткою до кінця вулиці мають виконати вже наступного року. Також його буде облаштовано, як зелену алею, на якій милуватимуться кулевидні клени.
У планах міської влади будівництво ще одного тротуару, яке хочуть зробити до настання заморозків. Це частина тротуару на вул.Огієнка, від ОДПІ до центрального корпусу К-ПНУ ім.І.Огієнка.

Теги: тротуарна плитка, Сергій Бабій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.