Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2013

У СТАРІЙ УШИЦІ ВІДКРИЛИ ЦЕНТР

Територіальний центр соціального обслуговування відтепер функціонуватиме у колишньому районі області. 2 жовтня на його відкриття у Стару Ушицю з’їхалися поважні гості = народний депутат Володимир Мельниченко, голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха, голова РДА Михайло Желізник та голова райради Іван Романчук.
За словами Василя Степановичав, наразі в області функціону 28 подібних територіальних центрів з терцентр (3).jpgнадання соціальних послуг різного характеру. Така кількість є найбільшою в Україні, і в планах цю цифру варто збільшувати, адже в наші дні кількість літніх людей, які потребують соціальних послуг, опіки, уваги зі сторони влади збільшується.
Із відкриттям Центру привітав присутніх і народний депутат Володимир Мельниченко.
Отож, віднині територіальнийц центр надаватиме різноманітні послуги для людей похилого віку, зокрема, практичну медичну та профілактичну допомоги. Є тут різноманітні масажери, ліжка, спортивний інвентар, на якому люди зможуть займатися гімнастикою тощо.
Центр обслуговуватиме не менше, як 50 громадян щодня. Тут є 25 ліжко-місць для громадян похилого віку, інвалідів, які досягли 18-річного віку, з частковим порушенням рухової активності, які частково не здатні до самообслуговування.
Цього ж дня директор територіально центру Світлана Стрельбіцька отримала в подарунок від губернатора та нардепа документи на низку побутової техніки, яка використовуватиметься в роботі центру.

Теги: Територіальний центр, Стара Ушиця

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.