Перейти на мобільну версію сайту


05.07.2013

У РАЙОНІ РОЗПОЧАЛИСЬ ЖНИВА

Цьогорочні погодні умови призвели до запізнення початку жнивної кампанії. Проте, незважаючи на примхи природи, наш район усе ж таки першим в області приступив до збору урожаю. Ще минулої суботи, 29 червня, перші комбайни зайшли в поле.
За словами начальника управління агропромислового розвитку РДА Ігоря Гая, розпочались жнива із збирання ранніх зернових культур, а саме озимого ячменю. Загалом, ця культура в районі займає площу в 1300 га.
- Першими до жнив приступили філія «Кам’янець» ТОВ СП «НІБУЛОН», с.Привороття (керівник Сергій Богачик) та філія «Мрія» ТОВ СП «НІБУЛОН», с.Сокіл (керівник Андрій Кучмар). За станом на 3 липня, в районі обмолочено 195 га, намолочено 612 тонн, середня урожайність становить 30 ц/га. Щодо навантаженості на комбайн, то в районі вона складає 186 га, - відзначив Ігор Гай. жнива.jpg
На переконання головного аграрія району, якщо погодні умови будуть сприятливими під час жнивної кампанії, то є надія, що цьогорічний валовий збір зерна не поступиться минулорічним показникам.
Поцікавився початком жнивної кампанії і голова РДА Михайло Желізник. Він побував у Приворотті, де поспілкувався з керівником підприємства Сергієм Богачиком.
- На сьогодні я цілком задоволений початком жнив. Погода стала на бік аграріїв і думаю, що зі своїм завданням вони успішно впораються, - відзначив очільник району.
Окрім того, Михайло Дмитрович підкреслив, що на сьогоднішній день гостро стоїть питання контролю з виплати заробітної плати комбайнерам. Вони повинні отримувати не менше 2500 гривень. Попри це, основними завданнями жнив залишається недопущення втрат вирощеного врожаю, проведення збиральних робіт в оптимальні терміни та вироблення якісного насіннєвого матеріалу.
Загалом нині до збирання ранніх зернових та зернобобових підлягає 22660 га, в тому числі 16670 озимої пшениці. Окрім цього, озимий ріпак займає площу в 3900 га. Його збирання планується розпочати після обмолоту озимого ячменю.

Теги: агробізнес, жнива

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.