Перейти на мобільну версію сайту


25.04.2014

У ДИТСАДОК - ЗА ЕЛЕКТРОННОЮ ЧЕРГОЮ

Електронні черги в дошкільних навчальних закладах стають модними на українських теренах. Не відстає від новинок цивілізації і Кам’янець-Подільський.
У жовтні минулого року за ініціативи міського голови Михайла Сімашкевича міське управління освіти і науки розпочало реалізацію проекту «Електронна черга в ДНЗ». Наразі цей проект на днз.jpgстадії завершення.
За словами його розробників - фахівців управління освіти й науки - електронна реєстрація дітей дасть змогу впорядкувати чергу на влаштування дітей в ДНЗ та розвантажить дошкільні навчальні заклади центрального мікрорайону міста. Крім того, електронна реєстрація вирішує ще чималу низку завдань, зокрема облік дітей мікрорайону, облік дітей, що випускаються з ДНЗ, реальну картину наповнення груп у дитсадках.
Батьки матимуть можливість зареєструвати дитину з моменту її народження. Щоправда, черга формуватиметься з дітей, які досягли 2-річного віку. Також батькам надається право вільного вибору лише одного з ДНЗ. Вони отримують персональний код для відстеження, як рухається черга.
Електронна інформація про дитину охороняється, відповідно до «Закону про захист персональних даних», персональні дані є захищеними від публічного доступу.
Аби зареєструвати дитину, батьки мають заповнити відповідну форму в реєстратора міського управління освіти і науки.
- Жодної нової посади ми не відкриваємо, реєстратором працюватиме один із фахівців управління, - запевняє начальник міського управління освіти і науки Світлана Старченко. - Орієнтовно, електронна черга почне діяти з 15 травня. Спочатку до неї будуть внесені дані про дітей, які вже зареєстровані в чергах до ДНЗ, а за ними вноситимуться дані інших малюків. Якщо у батьків виникнуть питання щодо реєстрації дітей чи, можливо, їх цікавить якась інша інформація, то повідомляю, що в управлінні щоп’ятниці, з 09:00 до 10:00, працює гаряча телефонна лінія 5-15-07.  
- Світлано Володимирівно, якою б не була черга - електронною, на папері чи живою - вільних місць у переповнених дитсадках від того не збільшиться. Великою допомогою у цій справі стало б довгоочікуване відкриття ДНЗ №19.
- На жаль, поки не можу потішити кам’янчан таким бажаним відкриттям цього дитсадка. Ми все ще не отримали замовлене обладнання, бо відповідні кошти з Держбюджету так і не надійшли.

Теги: ДНЗ, електронні черги

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.