Перейти на мобільну версію сайту


27.09.2013

У ДОШКІЛЛЯ = СВЯТО

Міські та районні освітяни відзначили День дошкільної освіти.
25 вересня начальник міського управління освіти і науки Світлана Старченко разом із заступником Сергієм Мельником представляли досягнення дошкільної освіти міста під час Міжнародної науково-практичної конференції «Дошкільна освіта в сучасних вимірах», що проходила в обласному центрі.
За підтримки міської влади та нардепа Володимира Мельниченка було відкрито додаткову групи «Сонечко» в ДНЗ №30, що на мікрорайоні Жовтневий. Також для майбутніх батьків відкрито консультативні пункти пренатальної педагогіки: «Школа свідомого батьківства» у ДНЗ №1, освіта.jpg«Взаємодія» = в ДНЗ №2, «Турбота» = ДНЗ №3.
Не лишився осторонь святкування і район. Так, з нагоди свята районних освітян вітали вихованці Колибаївського ДНЗ «Янголятко». Опісля відбулось засідання круглого столу на тему: «Розширення мережі дошкільних закладів. Охоплення дітей п’ятирічного віку дошкільною освітою».
До слова, в с.Гуменці реконструйовано будівлю, яка незабаром відкриє двері для 120 дошкільнят, адже сьогодні кількість дітей у цьому населеному пункті, що хочуть відвідувати садочок, майже доходить до цифри у 150 діток. І хоч у селі є дошкільний навчальний заклад, та він не може прийняти всіх охочих. Народжуваність збільшується, і, відповідно, для малечі у дитсадочках не вистачає місця.
Будівництво дитсадка розпочалось ще 2011 року, вартість проектно-кошторисної документації склала 4 млн. 30 тис. грн.
= Дитячий садочок – це хороший старт у житті, = відзначила Ніна Фабіянська. = Діти не просто повинні отримувати дошкільну освіту, вона, в першу чергу, має бути якісною.

Теги: освіта

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.