Перейти на мобільну версію сайту


15.11.2013

«ТУТ АБО НІЧОГО НЕ РОБИТИ, АБО БОДАЙ ЩОСЬ»

Українська аксіома - це погані дороги або навіть їхня відсутність на певних ділянках. Чиновники на камеру б’ють себе в груди, мовляв, робимо все, що можемо і за стільки, за скільки маємо, а маємо ...велику дулю. Водії не ймуть їм віри і вимагають робити бодай щось. От і з’являється на нашому бездоріжжі те «щось»...
Від Кам’янця до Боришковець через Оленівку якихось 15-18 км, можна сказати, що це передмістя. Та коли проїхатися дорогою, яка з’єднує місто із цими селами, то виникає відчуття, що проїжджаєш якимись Голопупенцями, котрі заховалися на краю світу. Горбик - ямка, горбик - ямка, велика яма, великий горб, а далі - днями «відремонтована» ділянка: величезні гострі валуни по всій дорозі, насипані із щебеню крупної фракції. Хтось щедрий не пошкодував, і засипав аж таким матеріалом!
Досвідчені водії петляють поміж тих валунів, немов проходять якимось лабіринтом, менш управні дорога (1).JPGїдуть прямо, тим самим ризикуючи залишити своїх залізних коней без шин. Та, виявляється, дорогу можна «відремонтувати» не тільки щебенем, але й так званою «мучкою». Напевне, на думку дорожників такий ремонт найкраще робити, коли дорога мокра, бо як інакше пояснити той факт, що під час дощу ремонтна бригада вправно кидала «мучку» в ями, розгортала її лопатами та притоптувала зверху ногами. Оце ремонт, куди там тій Європі!
Прокоментувати «бурхливу діяльність» працівників філії «Кам’янець-Подільська ДЕД» (саме ця оргіназація відповідає за ремонт автошляхів загального користування, яким є дорога з Оленівки на Боришківці) ми попросили начальника філії Василя Чорного. Та Василь Володимирович «культурно» нам відмовив, аргументувавши тим, що наразі перебуває у відпустці. Удар на себе взяв головний інженер підприємства Ігор Філіпчук.
- Підприємство не має обігових коштів, - пояснює ситуацію Ігор Миколайович. - З асфальтом цього року взагалі проблеми. Тут або нічого не робити, або бодай щось. Капремонт ми не робимо, латаємо дороги своїми силами. Дорога з Оленівки на Боришківці дійсно дуже погана. Раніше там були ями по коліна! Ми змушені були засипати їх грубим щебенем. Автомобілі мали би його втрамбувати. Днями ми кинемо зверху мілкий щебінь і проблему тимчасово буде вирішено. А щодо «мучки», якою нашої працівники закидають невеличкі ями, то нічого страшного, що на вулиці мокро. Як підсохне, то болота не буде. Напевно, краще їздити по «мучці», аніж різати шини до щебеню.
Ви думаєте, нам приємно чути такі зауваження? А що ми зробимо? Якби така картина була тільки в нашому районі, а так - подібна ситуація з облавтодорами по всій країні, бо коштів не вистачає. Може, колись буде краще...

Теги: філія «Кам’янець-Подільська ДЕД»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.