Перейти на мобільну версію сайту


26.05.2017

ТЕПЕР АРХІБУД НА МІСЦІ

З 1 вересня 2015 р. в Україні з’явилася можливість передачі повноважень від ДАБІ України до органів місцевого самоврядування, які утворять органи державного архітектурно-будівельного контролю. Передача повноважень на місця дозволить уникнути багатьох проблем, які сьогодні виникають із забудовою населених пунктів.

22 травня в Кам’янці відбулася історична подія - підписання акту приймання-передачі повноважень ДАБІ України новоствореному органу в нашому місті – відділу державного будівельного контролю виконкому, який очолив Олександр Свирида.

Офіційна передача повноважень відбулася в міській Ратуші. Підписали документ міський голова Михайло Сімашкевич та голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев. До урочистої події долучився й голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук.

- Усього в галузі будівництва на Хмельниччині працює понад 6,5 тисяч осіб. За минулий рік здано в експлуатацію понад 80 житлових будинки. З Держбюджету на область було виділено 450 млн грн. На 21 об’єкті завершено роботи в повному обсязі. Освоєно 204 млн грн, або 96%. Впроваджено майже 200 будівельних проектів, - коротко поінформував про досягнення на Поділлі у сфері будівництва голова ОДА.

Одним із обговорюваних питань також став ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», який набере чинності 10 червня 2017 р. За словами голови ДАБІ України Олександра Кудрявцева, він направлений на максимальне спрощення початку будівництва, унеможливить незаконне будівництво та підсилить відповідальність забудовника й інвестора, який видає дозвіл.

Після спілкування з присутніми щодо актуальних питань Олександр Корнійчук вручив очільнику Кам’янця почесну грамоту Кабміну.


Теги: архібуд, ДАБІ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.