Перейти на мобільну версію сайту


30.08.2013

СВІТЛОФОР, ЯКИЙ СТВОРЮЄ ЗАТОРИ

Світлофор, покликаний регулювати рух транспорту і пішоходів, перетворився із помічника в значну перепону. Саме так переважна кількість кам’янецьких водіїв характеризують роботу світлофорів на розі просп.Грушевського та вул.Князів Коріатовичів (навпроти відділення «Ощадбанку») а також на просп.Грушевського біля так званого «п’ятачка». Робота цього світлофора з цього боку проїжджої частини проспекту призводить до появи значних заторів та перешкоджанню руху автотранспорту.
Річ у тім, що «зелене світло», яке дозволяє продовжити рух транспорту по проспекту Грушевського,світлофор.jpg горить лише 20 секунд, натомість заборонений сигнал - 50 секунд. Унаслідок цього, лише декільком автомобілям вдається проскочити через найбільш жваве перехрестя в місті. Також, зважаючи на стан доріг, тим паче, що саме на цьому перехресті ведуться ремонтні роботи щодо заміни каналізації, тут особливо не поспішиш. Саме тому в години пік не рідко можна побачити картини, коли черги з автомобілів блокують рух пішоходів через так званий «п’ятачок» (пішохідний перехід навпроти головного входу в Центральний ринок).
На думку водіїв, покращити ситуацію зможе збільшення інтервалу горіння «зеленого світла» для водіїв, які рухаються проспектом. Тим більше, що з початком осені транспорту на дорогах міста побільшає, а отже черги біля таких світлофорів утворюватимуться все довші.

Теги: світлофори

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.