Перейти на мобільну версію сайту


08.06.2012

СТИХІЯ «ВИМИЛА» ПРОБЛЕМИ

Злива в ніч з понеділка на вівторок (4-5 червня) наробила чимало біди на дорогах Кам’янця. Найбільше постраждали вулиці, які знаходяться на Польських і Руських фільварках, Біланівці, у Старому місті. На Новопланівський міст змило болото з розібраного громадського туалету, що у сквері Гунські криниці. Прибиральникам довелося вручну збирати мул, його вивозити й мити бруківку. Багато землі та каміння намило на розі вулиць Пушкінська та Суворова. Майже цілий день працівники КП «Комбінат благоустрою» лопатами згрібали результати дощової стихії.
За словами директора КП «Комбінат благоустрою» Віктора Колодніцького, на прибирання міста від наслідків стихії було кинуто всю техніку, люди працювали і в позаробочий час.
Як повідомив начальник управління доріг та інфраструктури Валентин Свідерський, у місті підтоплень будинків немає, є невеличкі пошкодження дерев тощо.
Ця стихія вкотре «вимила» на поверхню низку проблем. Серед них бруд, який наноситься із будівельних майданчиків, із стихійних міні-смітників, що раз за разом з’явлються у приватному секторі. Також проливні дощі нам вкотре показують відсутність дренажної системи, здорової інженерної думки щодо планування автомагістралей міста.

Теги: затоплення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.