Перейти на мобільну версію сайту


27.12.2013

СПОГЛЯДАЛИ КАМ’ЯНЕЦЬКІ ОАЗИ

25 грудня відбувся виїздний брифінг для засобів масової інформації. Журналісти разом із міським головою Михайлом Сімашкевичем та його заступниками Сергіями Самарою і Бабієм побували на чотирьох об’єктах міста.
Власник торгової марки «Вікно Плюс+» Сергій Ведерніков показав гостям свій новій виробничий цех. Сказати, що він усіх вразив, це не сказати нічого. Виробництво збудоване за европейським зразком, тут створено 40 робочих місць, працівники мають усі умови для нормальної праці. В цехах тепло, працює власна котельня на дровах. Для виробництва вікон та конструкцій використовується брифінг.JPGнайновіша технологія.
Наступною зупинкою стало перехрестя «Промисловців» (вул.Огієнка - Драгоманова). Це дев’яте перехрестя, облаштоване за кошти підприємців міста, викладене 380 кв.м плитки.
- Ми плануємо викласти бруківкою десять перехресть, - каже Михайло Євстафійович. - За гроші підприємців міста виконано ремонт ще трьох перехресть, площею 1122 кв.м на суму 284 тис. грн. Це перехрестя вулиць Гагаріна - Червоноармійська, Гагаріна - Данила Галицького, Лесі Українки - Данила Галицького.
За рахунок субвенції з Держбюджету також відремонтовано три перехрестя (1443 кв.м на суму 507 тис. грн):
вул.Лесі Українки - Північна, Пушкінська - Суворова, Данила Галицького - Огієнка.
Наступного року за державні кошти заплановано облаштувати ще 11 перехресть. Загалом економія коштів від мощення плиткою становить 300 тис. грн.
Продемонстрували журналістам й облаштований бурівкою тротуар на вул.Замкова - від Замкового мосту вгору. Всього тут вкладено 725 кв.м плитки на загальну суму 178 тис. 131 грн.
- На цій ділянці використані гроші, отримані від платного проїзду через міст, - зазначив міський голова. - Радує, що ми реконструювали зливову каналізацію, яка захистить міст від руйнації.
Також було піднято 200 кв.м бруківки на вул.Замкова в районі Старої фортеці. Всього виконано робіт на 255 тис. грн. Цьогоріч із ремонтом пощастило тротуарам на вул.Лесі Українки, Огієнка та Фрунзе.
Приємно вразив вигляд Лебединого озера, на якому працівники КП «Комунбуд» облаштували ще один грот, вимостили плиткою доріжки та продовжили огорожу. Також завершено роботи на верхньому сходовому майданчику, де викладено різнокольоровою плиткою символ міста - Сонечко. Задля безпеки майданчик огороджено балясиною.
Четвертою зупинкою став спортивний майданчик на Руських фільварках, про який ми писали минулого номеру газети.

Теги: комунальні служби, брифінг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.