Перейти на мобільну версію сайту


26.10.2012

СПІВПРАЦЯ ПРИНОСИТЬ ПОДАРУНКИ

22 жовтня делегація нашого міста на чолі з Валерієм Гордійчуком вчергове звітувала перед місією Світового банку про освоєння коштів узятого кредиту.
Нагадаємо, наше місто отримало кредит у сумі 40 млн. грн на 17 років під 0,5% річних на модернізацію систем водопостачання та водовідведення. У рамках реалізації цього проекту було укладено контракти, два з яких вже виконано. Ще один буде завершено до 30 грудня 2012 р.
Тамара Сулухія, керівник проекту розвитку міської інфраструктури Світового банку, високо оцінила роботу кам’янчан та висловила бажання до подальшої співпраці.
- Приємно, що нашу роботу оцінили і з нами продовжуватимуть співпрацю, - коментує Валерій Григорович. – Ми оперативно працюємо і вже замінили обладнання. Наразі готуємося повністю запускати першу автоматизовану диспетчерську, з якої буде здійснюватися управління всіма водо- та каналізаційними насосними станціями. Проте й досі проблемними залишаються мережі. Тому представники Світового банку висловили бажання надати нам ще один транш кредиту на заміну мереж, щоб завершити повний комплекс модернізації водного господарства.
Крім того, Валерій Григорович повідомив, що кам’янчани вже отримали перший передноворічний подарунок – за кошти Світового банку профінансовано придбання сучасного екскаватора англійського виробництва та промивної машини для каналізації. До Нового року техніка буде доставлена на підприємство.
Вероніка Власюк, прес-секретар КП «Міськтепловоденергія»


Теги: світовий банк, кредит, КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.