Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2013

СПЕКА НАСТУПАЄ, А ТОМУ...

Як повідомив начальник Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області Олег Керничний, у зв’язку із спекотними погодними умовами, нехарактерними для клімату нашої країни, Держсанепідслужба України наполегливо рекомендує громадянам дотримуватися певних заходів безпеки, аби зберегти своє здоров’я.
Зокрема, в приміщеннях варто застосовувати сонцезахисні пристрої на вікнах, за можливості - вікна з тонованим склом, локальні кондиціонери, електричні вентилятори, централізовані системи кондиціювання, охолодження та вентиляції, а на входах у будинки – повітряні завіси.
Керівникам установ потрібно адміністративно врегулювати режим праці. Мова йде про скорочення робочого дня або його зміну початку та закінчення. Також варто відкрити кімнати відпочинку з оптимальними параметрами мікроклімату та повітрообміну.    
Тим, хто працює на відкритому повітрі, не завадить одягати головні убори та сонцезахисні окуляри, робити перерви, щоб відпочити в прохолодному приміщенні, або хоча би в тіні. Таким людям потрібно достатньо пити прохолодну негазовану воду і за можливості періодично приймати душ. Для профілактики порушень імунної системи лікарі рекомендують вживати якомога більше овочів та фруктів.

Теги: спека, рекомендації

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.