Перейти на мобільну версію сайту


03.02.2012

Сьогодні в моді панталони

За останні декілька днів базар дуже змінився. Він помітно схуд. Навіть у так звані базарні дні торгувати наважуються лише найвитриваліші продавці. Озброївшись валянками, товстезними рукавицями, кожухами (у кого вони є), справжні герої мужньо «витанцьовують» біля свого краму.
Найбільш ходовим у люті морози є товар, на який за іншого часу звертали увагу хіба що одиниці. Особливо популярні DSC00694.JPGрукавиці, але не модернові, а звичайнісінькі - шерстяні. На «ура» розбирають рукавиці та шкарпетки ручного в’язання. Приємно, що ціна на затребуваний товар не підскочила, як це буває завжди. Бабуся Валя, продавець в’язаних речей, пояснює:
- У людей грошей нема, то я гріх матиму, як буду дерти з них втридорога. А так і вони гріються, і мені приємно, що люди згадають добрим словом.
Продавці валянків теж хотіли б, аби їх згадували не злим словом, але цей товар чомусь стосом лежить на полицях.
- Нема кому купувати, - бідкається реалізатор Ніна. - Серед городян хіба що рибалки купують валянки, а сільські жителі, напевно, гріються на пічках. У такий мороз мало хто з них приїжджає до міста.
У сусідньому кіоску торгують білизною. Але сьогодні особливо популярні не модельні трусики й бюстгальтери, а підштаники. Усе частіше покупці хочуть придбати байкові майки й труси. Продавець каже, що багато хто з ностальгією згадує «совдепівські» панталони з начісом:
- Якби такі знову з’явилися у продажу, люди, напевно, змели б їх з полиць за день.
...Потупцювавшись біля продавців на речовому ринку, вирішила поглянути, як йде торгівля на продуктовому. DSC00698.JPGВиявилося, що майже ніяк. Відчинити кіоски ризикнули лише ті, хто торгує, так би мовити, «морозостійкими» продуктами, приміром, крупами чи локшиною. Лише у двох місцях продавали цибулю, моркву, картоплю й буряки (до речі, ціни на ці овочі теж не підскочили). Обійшовши весь продуктовий ринок, так і не натрапила на фрукти. Відразу ж пригадала застереження лікаря, яке тільки вчора пролунало по радіо: «В холодну пору потрібно щодня вживати якомога більше свіжих фруктів». При виході з ринку очі зупинилися на підприємливому грузині, котрий за досить дешево продавав хурму... свіжозаморожену.
- Вы не бойтесь, - припрошував чолов’яга поодиноких перехожих, - она в тепле отойдет.
...Ех, швидше б те тепло, щоб ми всі відійшли!
Руслана МЕЛЬНИК, спеціально для часопису.

Теги: Центральний ринок

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.