Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2017

СНІДАНОК У ВАШИНГТОНІ

каспровКам’янчанин Валерій Каспров 2 лютого взяв участь у 65-му Національному молитовному сніданку, що проходив у Вашингтоні за участі Президента США Дональда Трампа та об’єднав у молитві до Бога близько 4 тисяч делегатів зі 140 країн світу.

«Мене запросили сенатори США для розвитку та поглиблення стосунків. Критерії прості – вони роблять ставку на молодь, яка згодом може взяти відповідальність за країну», – каже Валерій Каспров у інтерв’ю газеті «Є».

З України до Вашингтона поїхало 50 осіб. В основному, це народні депутати, політики, молоді лідери України.

Ідея започаткувати щорічний сніданок належить президенту Ейзенхауеру. Виникла вона після міжусобних війн, які переживали тоді у США і потрібно було робити щось, що об'єднає націю.

- Я вперше був на такому заході, – ділиться враженнями Валерій Каспров. - Атмосфера там була наповнена духовним піднесенням, єдністю, невимушеністю, простотою, без всякого пафосу.

Разом із Національним молитовним сніданком у Вашингтоні українці проводять і свій, український сніданок.

«Найбільше, про що думається, будучи тут, про Україну. Хочеться, щоби вмить все змінилось на краще, припинилась війна, настав добробут та процвітання. Але так не буває, потрібно багато і багато працювати. Тільки починаючи з любові до Бога, до ближнього та своєї землі, помноживши її на щоденну працю, нам вдасться подолати ті труднощі, які випали на долю нашого народу», – резюмує Валерій Каспров. 


Теги: Молитовний сніданок, США, Валерій Каспров

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.