Перейти на мобільну версію сайту


03.08.2012

СКУЛЬПТУРИ ІЗ СОЛОМИ, МОХУ, ДЕРЕВА ТА ДЛЯ ТИХ, КОМУ ЗА 18

Перший день останнього літнього місяця започаткував нову культурно-мистецьку сторінку нашого міста. Саме першого серпня неподалік Ратуші стартував національний конкурс флористів «Флористична культура». Мистецтво нове та ще не дуже знайоме для кам’янчан і тільки.
Понад 10 учасників згодилися взяти участь у цьому конкурсі. Це і майстри з Києва, Полтави, Івано-Франківська, ну і, звичайно, Камянця-Подільського. Були також роботи флористів з Білорусії. флористика.JPG
- Сьогодні кам’янчани, гості цього міста стали свідками цікавого, можна сказати, казкового дійства. Учасники конкурсу створювали великі й не дуже декоративні скульптури із природних матеріалів: дерева, моху, сіна, соломи, шишок, квітів та інших простих і доступних предметів, – зазначила організатор фестивалю.
І, справді, на галявині між Ратушею та «Сувенірним містечком» можна було побачити солом’яну наречену, паву; дерев’яних крокодила, лелеку, спортсменів; черепаху, зроблену із соломи, кори і квітів та багато інших декоративних скульптур. Екстравагантні скульптури, які дарує сама природа, демонстрував глядачам відомий кам’янчанин Анатолій Дубовий. Він навіть спеціально для цього заходу створив намет-гарем. Заглянути туди дозволялось тільки тим, кому виповнилося 18 років. І таке вікове обмеження було не випадковим: скульптури, розміщені у цьому шатрі, мали явно еротичне спрямування. Але, як кажуть, з природою не посперечаєшся...
Привітати учасників конкурсу прийшли і представники влади. Зокрема, заступник міського голови Василь Сукач, директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема та начальник відділу культури Ольга Чорнобиль. Посадовці у свої вітальних виступах були одностайними. Усі вони пропонували організаторам цього фестивалю зробити його постійним, а місцем проведення визначеним – місто Кам’янець-Подільський. Також представники влади нагородили учасників конкурсу грамотами та подарунками.

Теги: флористика, конкурс, Кам'янець

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.