Перейти на мобільну версію сайту


07.09.2012

ШКОЛУ ЗАКРИЛИ, САДОЧОК ВІДКРИЛИ

Саме таке перетворення відбулося із приміщенням в с.Тарасівка, яке ще не так давно було закріплене за школою. Через нестачу дітей, а отже низьку наповненість, школу (цього навчального року до школи мало йти 6 учнів) в цьому населеному пункті довелося закрити. А от з дітками дошкільного віку тут не так сутужно (15 дітей). Тому районною владою було вирішено використати це приміщення під дитячий садок.
3 вересня відбулося своєрідне відкриття дошкільного навчального закладу «Золотий ключик». До своєї другої домівки садочок3.jpgразом з мамами та вихователькою прийшли 12 маленьких жителів Тарасівки. Щоправда, дитсадок функціонуватиме з короткотривалим перебуванням (4,5 години). На сьогодні в цьому приміщенні є проблеми з водопостачанням, що, відповідно, унеможливлює повноцінну роботу харчоблоку. Та, як зазначив заступник голови адміністрації Павло Довгопол, це питання намагатимуться вирішити вже після нового року.
Також Павло Григорович сказав: «Ми не планували закривати школу і відкривати садочок, але коли побачили, що тут стільки діточок, то не зробити це був би гріх. Садочок дійсно необхідний. Наступного тижня садочок відкриватиметься в с.Велике Залісся».

Теги: дитсадок, с.Тарасівка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.