Перейти на мобільну версію сайту


18.04.2014

«ШЕФ, ДВА СЧЕТЧИКА!...»

Викликав таксі, готуй 15 гривень.
Поки перевізники міських маршруток вовтузяться й очікують на Громадські слухання, місцеві таксисти з 16 квітня підняли вартість проїзду. На загальних зборах таксисти всіх п’яти міських служб таксі одноголосно прийняли рішення підняти вартість мінімального проїзду з 12 грн до таксі.jpeg15-ти. Відповідно, вартість 1 км проїзду збільшується на 2-4 грн.
Як стверджує голова міської організації Всеукраїнської профспілки таксистів України Володимир Антонюк, це малоприємне рішення назрівало останні декілька тижнів, коли ціни на пальне зростали й продовжують зростати не по днях, а по годинах.
- Дійшло до того, що водії вже возили клієнтів за «Дякую», бо вартість проїзду іноді збігалася з фактичними витратами на пальне, - пояснює Володимир Йосипович. - Запевняю, як тільки ціни на АЗС почнуть знижуватися, ми автоматично знизимо й вартість проїзду.
Також від вчора подорожчав проїзд у автобусах, що здійснюють міжміські та приміські перевезення. Вартість квитків зросла на 30%. Таке розпорядження 15 квітня підписав голова Хмельницької ОДА Леонід Прус.
Напередодні рішення було схвалено на засіданні колегії ОДА.

Теги: таксі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.