Перейти на мобільну версію сайту


01.02.2013

ЩОБ У КИШЕНЯХ БУЛО ВДОСТАЛЬ, ВАРТО ПРОЯВЛЯТИ ІНІЦІАТИВУ

29 січня пройшла 38 сесія міськради. До початку розгляду питань депутат Дмитро Новіков запропонував присутнім вшанувати хвилиною мовчання героїв Крутів. На порядок денний виносилося 12 основних питань. Серед основних - звіт про роботу департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури.
Ажіотаж виник, коли було порушено питання щодо відрізку проїжджої частини вул.Чехова, де вже третій рік поспіль триває капітальний ремонт. Це питання неодноразово звучало на різних рівнях, але депутати вимагали відповіді на питання: «Чому й досі не зроблено, і коли зробиться?». Заступник міського голови Сергій Бабій повідомив, що цю ділянку дороги намагалися зробити не зовсім якісно і, відповідно до проекту, розробленого за незрозумілими стандартами середини минулого століття. Це вчасно виявили, призупинили і вирішили зробити все за вимогами часу. Колись на цій ділянці дороги були мочарі, і підшкірним водам нікуди було діватися. На сьогодні вже віднайдено 4 шахти зливової каналізації та збудувано ще дві. Отже, відповідну підготовку провели. Депутатів зацікавило питання, чи покарано тих, хто халатно поставився до виконання своєї роботи? За словами Сергія Бабія, нікого не покарано, навіть у вигляді догани, але влада зробила необхідні висновки.
Цього року дорогу на Чехова обіцяють зробити, і вона відповідатиме сучасним стандартам.
Проблемне питання порушив депутат Валерій Слободян, який зазначив, що в нашомі місті немає ліцензованого спеціаліста-дорожника. Через це у нас немає кому слідкувати за якістю проектів та виконанням робіт. Такий фахівець потрібен негайно, бо кам’янецькі дороги - це одна з найбільших проблем нашого міста.
З цього приводу міський голова Михайло Сімашкевич розпорядився за два тижні сформувати групу, яка б фахово займалася вирішенням дорожніх питаннь.
Також на сесії було затверджено перелік підприємств, які повинні отримати ліміти на утворення й розміщення відходів на 2014 р. Було розглянуто питання щодо передачі майна міської станції швидкої медичної допомоги та щодо надання згоди на прийняття до комунальної власності міста майна вивільнених військових містечок. Їх депутати пропрацювали досить оперативно, адже вони розглядалися в депутатських комісіях та на засіданнях депутатського клубу.
Сесія показала, хто з народних обранців приходить лише на сесію, а хто цікавиться й переймається проблемами міста, працюючи постійно і шукаючи шляхи вирішення того чи іншого питання.
Депутати мали намір обговорити розділення бюджету розвитку.
- Ділити його - не проблема, - звернувся до присутніх Микола Розбам, - а от наповнювати... Необхідно дати завдання чиновникам, щоб вони вишукували шляхи поповнення міської скарбнички, адже з 15 млн. грн 12 надійшли з єдиного податку.
Міський голова підтримав слова Миколи Миколайовича та звернувся до всіх депутатів, щоб разом попрацювали над наповненням бюджету.
Директор КП «Міськтепловоденергія», депутат Валерій Гордійчук застеріг обранців не поспішати ділити гроші, які вже лежать у кишені. Також Валерій Григорович повідомив, що місто має борг у 5 млн. грн, тож спочатку варто було би розрахуватися з комунальним підприємством, а вже потім ділити.
На завершення сесії Валерій Гордійчук запропонував звернутися з клопотанням до Президента України щодо врегулювання тарифів на газ НАК «Нафтогаз». Депутати підтримали його і доручили міському голові підписати такий лист.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.