Перейти на мобільну версію сайту


16.08.2013

ЩОБ ДОЖИТИ ДО 100, ПОТРІБНО ТВОРИТИ ДОБРО

100-річчя 12 серпня відзначила жителька с.Оленівка (Слобідко-Кульчієвецька сільська рада) Катерина Яблонська. Свій столітній День народження Катерина Захарівні зустріла у великому дружньому колі родини - 4 внуки, 7 правнуків, 3 праправнуки. На жаль, до цього святкового дня не дожили діти Катерини Яблонської – двоє синів і дочка.
До родинних вітань, що звучали на адресу ювілярки, також долучилися заступник голови РДА DSC_1631.jpgВіталій Дубицький, секретар Слобідко-Кульчієвецької сільської ради Андрій Войцеховський та настоятель місцевої церкви отець Петро.
Як розповідає Катерина Захарівна, в 14 років вона працювала в пана, обробляла городи, займалася господарством. Там і зустріла свого чоловіка, з яким довго прожила душа в душу. Все життя працювала поваром у колгоспі, а чоловік - головним бухгалтером.
- І хоча він був старшим від мене на 11 років, - ділиться ювілярка, - ми ніколи не сварилися. Завжди були допомогою і підтримкою одне для одного. Якби не його воєнні рани, то жив би він ще довго, але доля забрала його в мене ще в 1965 році.
Сьогодні ювілярка проживає зі своїми внуками, якими дуже пишається. Каже, що так добре, тепло й затишно їй не було ніколи. А розділяє вона з ними дах над головою вже 40 років. У свою чергу, рідні й близькі кажуть, що дожила їхня бабуся до 100 років, тому що любила всіх, вміла біля себе згуртувати та вчила творити добро.

Теги: 100-річна бабка, Катерина Яблонська

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.