Перейти на мобільну версію сайту


06.04.2012

Шановні кам’янчани!

У минулому числі газети кам’янчани звернулися через нашу газету до міського голови Михайла Сімашкевича із відкритим листом, в якому прохали посприяти у вирішенні ситуації, що склалася на Центральному ринку.
Михайло Євстафійович із відповіддю не забарився.
Шановні кам’янчани!
Мене надзвичайно зворушив Ваш лист. Перечитуючи його, я відчув навіть теплоту Ваших душ та сердець. Хотів би, насамперед, заспокоїти Вас та звернутися з проханням зрозуміти і мене, як керівника міста.
Я та моя родина також обожнюємо домашніх улюбленців, підтвердженням того є 14 котів та 4 собаки, які проживають у нас вдома, 5 з яких мої онуки підібрали просто неба. Разом з тим, в організації будь-якої справи, перш за все, мають переважати здоровий глузд та правильне рішення. До мене неодноразово зверталися жителі нашого міста, які вважають за недоцільне продавати свійських та домашніх тварин поряд із продуктами харчування. І не погодитися з ними просто неможливо.
Мав нагоду поспілкуватися з деякими продавцями на зооринку, які також наполягають, що торгівля живим товаром має бути відокремленою від продуктів харчування, себто від овочів, пиріжків, особливо в умовах, коли у світі спалахують різноманітні епідемії як не «курячого», то «свинячого» грипу. Що стосується питання довідки про щеплення тієї чи іншої тварини, зрозумійте – це лише задля безпеки Ваших же онуків та дітей. Адже процедура ця відбувається за символічну плату, тому особливого навантаження на родинний бюджет не несе. Продовжуючи тему, хочу зазначити, що 10 квітня на черговому засіданні сесії міської ради буде винесено питання щодо виділення призначеної земельної ділянки під облаштування зооринку. На моє переконання, цю площу нам з вами необхідно облаштувати так, щоб вона була цивілізованою та зручною. А щодо звички до старого місця, погодьтеся, - це питання часу. Обіцяю допомогти з організацією рекламної кампанії щодо переходу «пташиного ринку» на нову територію.
І наостанок, я поціновувач тієї категорії людей, які до прикладу, бачать проблему та пропонують свої шляхи її вирішення. Якщо Ви не згідні з вищезазначеним, або маєте своє бачення щодо вирішення будь-якої проблеми у нашому місті, пишіть на мою абонентську скриньку №75 (вул.Соборна, 9, 1-й поверх).
З найкращими побажаннями, Михайло Сімашкевич.

Теги: листи, Сімашкевич, зооринок

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.