Перейти на мобільну версію сайту


12.07.2013

СЕЛИЩЕ ПЕРШОТРАВНЕВЕ БУДЕ З ГАРЯЧОЮ ВОДОЮ

Через відсутність лімітів на постачання природного газу з травня місто залишився без гарячої води. Коментуючи цю ситуацію, міський голова Михайло Сімашкевич зауважив, що поки не буде вирішено питання погашення різниці в тарифах та боргів населення, навряд чи вдасться домовитися з «Нафтогазом» про відновлення постачання газу, а відповідно й гарячої води.
Разом з тим, 4 липня мер особисто запустив новий котел на котельні по вул.Молодіжна, який працюватиме як на газу, так і на дровах. Потужностей цього котла достатньо для того, щоб надати гарячу воду мешканцям селища Першотравневе.
- Ми продовжуємо освоювати нові технології, проводимо будівництво нової котельні у військовому містечку, де також буде встановлено такий же котел. Тобто і цей район ми зможемо забезпечити гарячою водою, - додав директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук. – Поки говорити про все місто не можемо, бо потрібно дуже багато сировини для роботи таких котлів. Наприклад, лише для того, щоб забезпечити мікрорайон Жовтневий гарячою водою, потрібно щодня спалювати 22 тонни сировини.

Теги: КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.