Перейти на мобільну версію сайту


22.02.2013

РИНОК ЗАСПОКОЇВСЯ. НАДОВГО?

Рівно тиждень пройшло з моменту скандальних зборів районного споживчого товариства. Вони наробили шуму не лише в міста та районі, а й у державі. Нагадаємо, тоді конфлікт виник між керівництвом «Укоопспілки» та представниками Центрального ринку, місцевої влади. Головна суть протистояння полягала у незаконності зборів та news_122.jpgвинесення питання обрання голови Кам’янець-Подільської райспоживспілки, який і призначає директора ринку КВЗП «Кам’янець-Подільський».
Нині ситуація вщухла, хоча правильніше було би відзначити, що протистояння перейшло у кабінети. Так, цього тижня ситуацію навколо роботи Центрального ринку вивчав начальник госпрозрахункового об’єднання ринків, які входять до складу «Укоопспілки» Василь Паламарчук. Він відмовився давати будь-які коментарі з цього приводу, зазначивши, що приїхав до нашого міста, аби вивчити ситуацію і зняти загострення.
Також поки що відмовляються коментувати ситуацію і в.о. голови Камянець-Подільської райспоживспілки Валентина Дьяконова та директор КВЗП «Кам’янець-Подільський» Микола Савчук.

Теги: Центральний ринок, Микола Савчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.