Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2013

РИНОК ПОЧУЛИ

1 жовтня відбулася зустріч народного депутата Володимира Мельниченка та міського голови Михайла Сімашкевича з підприємцями ринку. Питання, з яким звернулися люди, стосувалося укладання договорів оренди, які, згідно з рішенням обласного споживчого товариства, дозволено переукладати лише на 1 рік і 3 місяці.  Власники МАФів стурбовані такою ситуацією, адже раніше договори оренди продовжували щонайменше на 3 роки. Це давало хоча би якусь упевненість у розпочатій підприємницькій діяльності.
Посадовці погодилися з вимогами підприємців та запевнили, що знайдуть шляхи вирішення цього питання. Голова обласного споживчого товариства Віктор Філіпчук, вислухавши позицію нардепа та міського голови, пішов на зустріч підприємцям і дозволив укладати договори оренди на 2 роки і 3 місяці та вписати окремим пунктом, який би дозволяв пролонгацію ще на 2 роки та 11 місяців за умови виконання підприємцями умов договору.
Окрім цього, піднімалися питання підвищення орендної плати за торгові місця, умовного розподілу ринку на 3 частини та інші.

Теги: Центральний ринок

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.