Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2013

РИНОК ГОТУЄТЬСЯ ДО БУНТУ?

Розмови про те, що ситуація навколо діяльності Центрального ринку набуває загрозливого характеру та в будь-який момент тут можуть спалахнути мітинги, точаться дуже давно. Своєрідним початком «бунту» стали збори пайовиків районного споживчого товариства, на яких мали обрати голову цього товариства.
Саме він затверджує директора Центрального ринку (КВЗП «Кам’янець-Подільський»). Тоді понад сотня підприємців ринку прийшла до стін райспоживспілки, аби відстояти нинішнього директора Миколу Савчука. Для них гарантією того, що політика ринку не змінитися, було бажання, щоб саме Микола Олександрович очолив районне споживче товариство. Натомість представники споживчого товариства з Києва та Хмельницького заявили, що директора ринку ніхто не збирається звільняти, що він і надалі працюватиме на своїй посаді. Тоді збори пайовиків було зірвано...
У середу підприємці ринку дізналися, що правління райспоживспілки звільнило директора Центрального ринку КВЗП «Кам’янець-Подільський». За іншою версією, він сам написав заяву нібито через результати перевірки, яку проводило київське керівництво споживчого товариства.
Профспілка працівників ринку одразу ж звернулася до народного депутата Володимира Мельниченка. На місце події виїхав помічник нардепа Сергій Тимчук, який і зустрівся з людьми, працівниками Центрального ринку.
За словами підприємців, такої ситуації на ринку вони не пам’ятають навіть у «лихі» дев’яності: окремі особи залякують підприємців, вимагають «додаткових» поборів. Одна із власниць торгового павільйону звернулася до помічника нардепа з письмовою заявою, про те, що певні ринок.JPGконтролюючі структури незаконно наклали штарф у розмірі 6,5 тис. грн. На думку жінки, такі дії відбуваються, аби залякати її та «вижити».
З колективною скаргою до нардепа звернулися й вантажники. За їхніми словами, до них підходять люди і вимагають, щоб вони сплачували 500 гривень щомісяця за перевезення товару, інакше працювати на ринку не будуть.
- Ми тяжкою працею заробляємо хліб собі та своїм дітям. Що нам йти красти!? Так буде краще для міста та держави?! - риторично запитав у Сергія Тимчука один із вантажників.
У свою чергу, Сергій Артемович пообіцяв, що обов’язково передасть усі звернення Володимиру Мельниченку та розповість про настрої, які сьогодні панують на Центральному ринку.  
- Пам’ятаєте, перед зборами пайовиків райспоживспілки до народного депутата із підписом звернулося понад 800 працівників ринку з вимогою їх захистити. Ми прийшли на збори, ставили питання, наполягали на відкритому та демократичному голосуванні. Здавалося, тоді нам вдалося зробити певний позитивний крок. Хоча говорили багато чого. Нині ж ситуація незрозуміла. Вона заважає нормально працювати. І я переконаний, що народний депутат зробить усе можливе, аби це вирішити, - додав Сергій Тимчук.
Люди між собою говорили, що якщо й надалі триватиме така ситуація, то вони готові до радикальних кроків – блокування роботи ринку загалом, громадської непокори, перекриття руху IMG_5308.JPGна автошляхах.
Окрім зустрічі з помічником нардепа, ініціативна група працівників Центрального ринку провела зустріч із міським головою Михайлом Сімашкевичем. Михайло Євстафійович повідомив, що дав доручення правоохоронцям, аби ті вивчили ситуацію. Також він пообіцяв, що зробить усе можливе, щоб підприємці (а це переважно жителі міста) могли спокійно працювати на Центральному ринку.
Що ж до ситуації навколо звільнення чи не звільнення директора КВЗП «Кам’янець-Подільський», ми спробували дізнатися цю інформацію у в.о. голови правління районного споживчого товариства Валентини Дияконової. Під час телефонної розмови Валентина Казимирівна лише повідомила, що на даний час розмовляє із директором ринку, і давати якісь інші коментарі не буде.
Отож, означає, що директора ринку не звільнили?!
Про те, що все досі залишається на своїх місцях, підтвердив і сам директор КВЗП «Кам’янець-Подільський» Микола Савчук. Він зазначив, що нині продовжує обіймати посаду директора Центрального ринку.
Невже «звільнення» директора ринку було качкою?! А, можливо, хтось забажав перевірити реакцію працівників ринку, громадськості та влади на таку подію? Якщо й справді у цих подій є режисери, то їх би хотілося застерегти: сьогодні ой уже не час знімати низькопробне кіно...

Теги: Центральний ринок

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.