Перейти на мобільну версію сайту


14.09.2012

РУДА З ГАЗОМ

10 вересня в 61-ше село нашого району - с.Руд - прийшов блакитний вогник. Це рівно половина від усієї кількості населених пунктів, а їх 122.
Руда входить до переліку 18 сіл Жванецького напрямку газифікації, де ще залишилося підєднати до газопроводу Гаврилівні, Ластівці та Ісаківці. Але тут мала місце проблема в тому, що люди самі не могли визначитися і не вірили у швидкі темпи прокладання газопроводу до їхніх сіл. Було також важко переконати багатьох жителів проводити до своїх осель газ. Але спільними зусиллями результат є і ще буде.
На урочистості з  нагоди запалення блакитного факелу приїхали голова РДА Михайло Желізник, його перший заступник Ніна Фабіянська, голова райради Іван Романчук та депутат обласної ради Володимир Мельниченко. За сприянням Володимира Володимировича вдалося винайти кошти на газифікацію.
Отже 65 дворів з 204-ох у с.Руда підєдналися до газопроводу. У середньому кожній родині це задоволення обійшлося у близько 4,5 тис. грн.
Михайло Дмитрович подякував усім, хто безпосередньо займався підведенням газу. Зокрема, бригадиру, який займався роботами у селу В’ячеславу Гончаруку, голові наглядової ради «БМУ з газифікації» Анатолію Овчаруку, голові правління АТ «Хмельницького будівельно-монтажного управлінняз газифікації» Леоніду Янечко, голові кооперативу Анатолію Марчуку, сільському голові Анатолію Корнєєву та жителям села.

Теги: газифікація, с.Руда

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.