Перейти на мобільну версію сайту


30.03.2012

Російський Консул відкрив олімпіаду

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з російської мови й літератури розпочався 27 березня в К-ПНУ ім.І.Огієнка. Олімпіада проводиться за сприяння Міністерства освіти й науки, молоді та спорту України, а також за підтримки Посольства Російської Федерації в Україні, Хмельницького обласного російського культурного центру, російської общини Кам’янця-Подільського, профкому студентів, аспірантів і докторантів національного університету.
На відкриття олімпіади прибув Генеральний консул Російської Федерації у Львові Олег Астахов разом зі своїм консулом-радником Вадимом Басінським. Вони привітали усіх учасників та побажали перемоги. Напутні слова на адресу студентів лунали від проректора з наукової роботи К-ПНУ Олександра Кеби, керуючої справами міськвиконкому, колишньої DSC_0004.JPGвипускниці цього ж вишу Валентини Стельмах.
45 учасників із 45 вишів України (Запоріжжя, Черкас, Києва, Бердянська, Донецька, Івано-Франківська) змагаються на кращі знання російської мови та літератури. Наше місто представляють дві студентки Вікторія Чорноброва й Юлія Спектор.
Олег Астахов зустрівся з членами російської общини та відвідав музей Визволителів міста в гімназії. Консул також мав зустріч з міським головою, під час якої мова йшла про інвестиційну привабливість Кам’янця-Подільського, зокрема, у сфері туризму.
Він зазначив, що їхня делегація уже розпочала підготовку до участі в Міжнародному фестивалі національних культур «Острів семи скарбів», проведення якого заплановано на травень.
Генеральний консул Російської Федерації у Львові додав, що тенденція розвитку туризму в Україні набирає обертів, адже потік туристів з Росії до України за минулий 2011 рік збільшився на 40%.

Теги: міжнародні зв’язки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.