Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2013

РЕСТАВРАЦІЯ – ПОВНИМ ХОДОМ

Як ми вже згадували в попередніх випусках часопису «КлюЧ», стіна Старого замку між баштами Папська та Новосхідна потребувала негайного ремонту. Реставрація цієї ділянки відбувалася порівняно нещодавно, а саме в 1999 році. Проте тоді ремонтні роботи були виконані неякісно, фортеця.jpegвнаслідок чого сьогодні влада змушена знову вкладати немалі кошти, аби зберегти історику-архітектурну цінність.
За словами директора історичного музею-заповідника Віктора Травінського, реставраційні роботи розпочалися понад тиждень тому. Оскільки 100 тисяч гривень будуть виділені з бюджету міста не раніше травня, а туристичний сезон відкривається в середині квітня, з ремонтом Старої фортеці вирішили не зволікати. Не дочекавшись, доки аварійна стіна все ж таки обвалиться і перегородить вхід до замку, компанія «Гермес-С» (директор Микола Сосула) згодились працювати «авансом».
Віктор Травінський стверджує, що зараз робота в самому розпалі, реставрація здійснюється якісно та професійно. Єдине, що незначною мірою перешкоджає ремонтній бригаді, – не надто сприятливі погодні умови. Проте найважливіше, що «лікування» Старої фортеці все ж вдалося розпочати.
Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА, спеціально для «КлюЧа»


Теги: Стара фортеця, реставрація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.