Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2013

РЕАБІЛІТАЦІЯ У ГЛОГОВІ, або ЯК ПОЛЯКИ КАМ’ЯНЕЦЬКИХ ДІТЕЙ ЛІКУВАТИМУТЬ

З 28 квітня до 12 травня 15 дітей та 10 осіб, що їх супроводжуватимуть, у рамках проекту «Реабілітація неповносправних дітей у Глоговія» перебуватимуть у Глоговському оздоровчому комплексі ім. Яна Павла ІІ (Польща).
Результатом двосторонньої співпраці Кам’янець-Подільської міської ради та представників влади Глогова та Глоговського повіту стало офіційне підтвердження польської стороною про їх готовність прийняти групу із 25 осіб для проходження реабілітації. Хворі діти матимуть змогу отримати курси фізіотерапії, масажу, кінетотерапії. Більше того, як запевнили представники влади, для малечі влаштовуватимуться екскурсії, прогулянки, музичні вечори, які, безумовно, сприятимуть найшвидшому поліпшенню здоров’я.
Усі витрати (а мова йде про суму в 37 тисяч гривень), окрім транспортних, взяти на себе зобов’язується Польща. Отож, поки що єдиним невирішеним питанням залишається перевезення дітей. Наразі міська влада нашого міста приступила до пошуку коштів на перевезення дітей до Глогова й назад. Також можновладці обіцяють, що сім’ям хворих дітей буде надана матеріальна допомога.
Що ж до того, за яким критерієм обиратимуться діти для поїздки, то, як зазначив заступник міської голови Василь Сукач, на реабілітацію поїдуть діти з церебральним паралічем, але лише ті, які можуть самостійно пресуватися, «не важкі діти», котрі можуть поїхати без батьків та давати собі раду самостійно.
Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА, спеціально для «КлюЧа»

Теги: Глогів, оздоровлення дітей

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.