Перейти на мобільну версію сайту


22.05.2015

ПЯТИДЕСЯТИТИСЯЧНИЙ ЩАСЛИВЧИК - КАМ’ЯНЧАНИН

Учора в комплексному центрі телекомунікацій №155 Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» (начальник Геннадій Ковальчук) відбулося нагородження 50-тисячного абонента. На Хмельниччині ним став мешканець Слобідки-Кульчиєвецької Олександр Таралевич. Від компанії він отримав зовнішній жорсткий диск на 500 Гб для збереження найцікавішої та корисної інформації, якої так багато у світовій мережі.

«Укртелеком» постійно розширює покриття фіксованого Інтернету по всій Україні. При цьому велика увага приділяється забезпеченню доступом до світової мережі у сільській місцевості. Лише в селах Хмельницької області від початку року введено у експлуатацію шість майданчиків широкосмугового доступу до мережі Інтернет на понад півтисячі портів (у сс.Кульчіївці, Струга, Оринин, Кривачинці, Писарівка та Білогородка).

Уцілому по Україні фіксованим швидкісним Інтернетом від компанії «Укртелеком» користується понад 1,6 млн. абонентів. Нагадаємо, що надавати послугу фіксованого широкосмугового доступу до Інтернету «Укртелеком» розпочав у Хмельницькій області 2005 р. Сьогодні вона доступна в 72 населених пунктах.

Теги: Укртелеком

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.