Перейти на мобільну версію сайту


15.06.2018

ПРИЙМАЛЬНЕ І ТРАВМОПУНКТ ПЕРЕСЕЛИЛИ

лікарняУ суботу, 9 червня, в міській лікарні пройшло невелике переселення, але з покращенням умов двох відділень – приймального і травмопункту. Їх перевели з напівпідвалу історичної будівлі земської лікарні, якій понад 200 років. Умови там були плачевні і, чесно кажучи, було страшнувати заходити. Здавалося, тебе душить щось зверху, а люди там працювали десятиліттями.

Отже, ущільнивши реанімаційне відділення, туди перевели приймальне відділення. Пам’ятаю, коли реанімації виділили ці площі, і як урочисто відкривали його та тішилися створеними умовами. Раз зробили і навіки забули, та не так сталося. Реанімацію оптимізували рівно на половину. За словами медиків, з одного боку нібито й нормально, що будуть задіяні площі, які мало використовуються, а з іншого, якщо доведеться розгорнути реанімацію, то не вистачить місця. Лише одне: за приймальне відділення можна порадіти. Тут хороший сучасний ремонт, світлі приміщення.

Також можна порадіти і за травматологічний пункт, який перенесли в приміщення травматологічного відділення. Умови для травмопункту тут теж гарні. Крім того, вже не доведеться постраждалим та пацієнтам бігати коридорами і робити рентгенівські знімки та платити за плівку, адже в приміщенні встановлено сучасний цифровий рентген апарат. Та знову ж довелося ущільнити відділення травмотології. Приміщення, звідки переїхало цих два відділення, зачинили на колодку. Що там має бути згодом, поки що невідомо. Але слід зазначити, що медицина не може тягнути таке навантаження, адже лише на утримання цього корпусу витрачається 1 млн 100 тис. грн на рік.

Тому, за словами начальника управління охорони здоров’я Юрія Пливанюка, цей корпус будуть вивільняти. І дійсно, вже давно час області знайти місце для переведення звідтіля швидкої допомоги, а також потрібно перевести відділення ЛОР, шкірвенвідділення, онкології, другої хірургії, резервний рентген-кабінет. Напрошується висновок, що переведення двох підрозділів – це напівміра, бо ж на цій території має колись вирости житловий квартал, а це означає, що всі приміщення будуть знесені.


Теги: лікарня, переселення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.