Перейти на мобільну версію сайту


03.05.2013

ПРО КАМ’ЯНЕЦЬ РОЗКАЖЕ ДИТЯЧА КНИЖКА

Книгомани, а особливо маленькі поціновувачі читання, мали зайвий привід порадіти у суботу, 27 квітня. Саме того дня відбулася презентація дитячої книжки «Важливе рішення» Насті Введенської у готелі «7 днів». Як розповідає сама авторка, планується видання цілої серії книг про пригоди пацючка Міхала (саме він є головним героєм твору).
Книга є не просто черговою казкою для дітей, а й новим освітньо-краєзнавчим проектом, книжка.jpgпокликаним популяризувати наше місто. У ній можна буде прочитати про цікаві об’єкти Кам’янця. Варто додати, що Настя Введенська є не тільки автором, а й ілюстратором «Важливого рішення». Результатом молода письменниця задоволена, хоча й зізнається, що змінила б дизайн палітурки, і, можливо, зробить це в наступній книзі, видання якої - не за горами.
Мова твору – проста, подекуди навіть є натяк на молодіжний сленг. Дівчині часто закидують в соцмережах, мовляв, як ти можеш видавати книжки, якщо сама така неграмотна? Авторка відповідає, що для грамотності існують літературні редактори, а вона пише так, як собі це уявляє. «Головне – подати думку, а далі буде корекція інших людей» - стверджує письменниця.
Книгу можна придбати через соціальні мережі, а до кінця тижня вона з’явиться у сувенірному містечку та книгарнях.

Теги: «Важливе рішення» Насті Введенської

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.