Перейти на мобільну версію сайту


14.06.2013

ПОСІЯЛИ, ТЕПЕР ЧЕКАЄМО НА УРОЖАЙ

На Кам’янеччині завершується комплекс весняно-польових робіт.
За станом на 10 червня в усіх категоріях господарств району засіяно 51835 га, що становить 99,5% від прогнозованих 52110 га.

З них на частку сільгосппідприємств припадає 31290 га, або 97,6%. Площа посіву ранніх зернових та зернобобових культур становить 5612 га, кукурудзи на зерно — 15392 га (97%), що перевищує минулорічні показники на більше ніж 1000 га.
На фініншній прямій знаходиться посів технічних культур. Так, сою посіяли на 10316 га, або 100,1%, соняшник — на 4045 га, або 101%.
Окрім цього, триває посів кукурудзи на силос та гречки. Щодо останньої, то цьогоріч площу під посів цієї культури було збільшено втричі.
10 червня голова РДА Михайло Желізник разом з начальником управління агропромислового розвитку РДА Ігорем Гаєм виїхали в с.Залісся-2. Саме на полях цього населенного пункту проводиться посів гречки. Левова частка вирощування цієї культури припадає на фермерське господарство «Баркософт Агро» (керівник Віталій Шкрібляк).
Михайло Дмитрович зустрівся з головою Заліської Другої сільської ради Станіславом Надольським та представниками агроформування, які відзначили, що цьогорічне збільшення посівної площі під гречку не лише дасть можливість збільшити кількість урожаю, а й допоможе з розвитком ще однієї галузі сільського господарства - бджільництва.

Теги: аграрії, агробізнес

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.