Перейти на мобільну версію сайту


11.01.2013

ПОРИВ ЛІКВІДУВАЛИ. ВЧАСНО

Працівники КП «Міськтепловоденергія» знову продемонстрували вищий пілотаж. У ніч з 9 на 10 січня сталося пошкодження магістральної засувки на центральній мережі холодного водопостачання поблизу житлового будинку, що на вул.Дружби народів, 24. Через це двадцять два будинки тимчасово залишилися без води.
Уночі та зранку усуненням аварії займалися працівники КП «Міськтепловоденергія», зокрема слюсарі Михайло Скрипка, Василь Гончар, Володимир Соколан, Леонід Балан, бригадир Микола Бабій (начальник дільниці аварійно-відновлювальних робіт Анатолій Кравцов), кранівник Олександр Врублевський, тракторист Юрій Баландюк, водій спецмашини Микола Довганюк. Керували роботою безпосередньо директор підприємства Валерій Гордійчук та його заступник із водопостачання Сергій Боднар. Незважаючи на важкість аварії та складні погодні умови, люди спрацювали оперативно та всього за декілька годин аварію було ліквідовано.
- Я вкотре переконався, що наші люди вміють працювати професійно та самовіддано. Коли необхідно швидко реагувати, ніхто не зважає ні на власний час, ні на мороз. Я щиро вдячний людям за їхню роботу, - прокоментував міський голова Михайло Сімашкевич, який також приїжджав на аварію.
Вероніка Власюк, прес-секретар
КП «Міськтепловоденергія»

Теги: КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.