Перейти на мобільну версію сайту


03.08.2012

ПОНАД 6 ВІДСОТКІВ ОБСТЕЖЕНИХ - З ГЕПАТИТОМ С

28 липня члени Асоціації сімейних лікарів міста провели акцію в рамках Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами та Всеукраїнської кампанії за доступ до діагностики та лікування гепатиту. Цей захід відбувся за фінансової підтримки програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».
Під час акції усі бажаючі мали змогу отримати консультацію лікаря з питань вірусних гепатитів, пройти безкоштовне тестування з використанням експрес-тестів, наданих Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», отримати рекомендації щодо уникнення захворювань на вірусні гепатити.
Відповідні намети знаходилися біля Центрального ринку та у сквері Гунські криниці (на «Водоймі»).
За консультацією переважно звертались молоді люди, безхатченки, цигани, пенсіонери.
Всього під час акції було проведено 142 тестування з використанням профіт-тестів, які дозволяли впродовж 5 хвилин провести аналіз на ВІЛ, гепатит С, гепатит В та сифіліс.
За час тестування виявлено 9 позитивних результатів щодо інфікування гепатитом С, що складає 6,33% від усіх обстежених. Цифра вражаюча. Усім людям з позитивним аналізом було надано консультацію, методичні матеріали та роз’яснено про необхідність дообстеження і подальшого лікування.
Усі бажаючі пройти безкоштовне анонімне тестування можуть звернутись до міської поліклініки №1, яка розташована на вул.Огієнка, 20, каб.№305.

Теги: гепатит С, Асоціація лікарів, обстеження, медицина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.