Перейти на мобільну версію сайту


14.03.2014

ПОГОДА ЯК НІКОЛИ СПРИЯТЛИВА

10 березня на Кам’янеччині стартувала весняна посівна кампанія, своєчасне та якісне проведення якої є запорукою отримання в майбутньому гарних результатів та врожаїв. З метою перевірки ходу її робіт, 12 березня заступник голови РДА Ігор Гай виїхав на поля району філії ПП «Аграрна компанія 2004», керуючий Володимир Козка (с.Лісківці) та філії ТОВ СП «Нібулон», керівник Олександр Богачик (с.Привороття).
- Грунт повністю готовий до закриття вологи, тож уже треба сіяти, - зазначив Ігор Віталійович. - агро.JPGЦьогорічні природні умови найбільш вчасні й правильні для проведення посівної кампанії, бо впродовж останніх років аграріям району доводилось постійно пристосовуватися й звикати до мінливості погоди, що згодом впливало й на саму структуру посівних площ. Цьогоріч домінуючими будуть пізні технічні культури - кукурудза, соя, соняшник. У господарствах району посів ярої пшениці і ячменю, порівнюючи з минулим роком, зменшиться майже вдвічі.
За станом на 12 березня до посівної весняної кампанії доєдналися ПП «Гринчуцьке», дві Кам’янець-Подільські філії ТОВ СП «Нібулон» у с.Кам’янка та с.Привороття, «Аграрна компанія 2004». Поля останньої, дійсно, дуже приємно вразили. На заміну лісу та бур’янам, які тут були довгий час, нині красується гарна вирівняна та оброблена площа, яку взялися засіювали ярим ячменем. За словами керуючого відділення «Аграрна компанія 2004» Володимира Козки, робота повністю налагоджена, за її проведенням керівники можуть слідкувати на відстані за допомогою встановленого пристрою JPRS. Нині тут планують посіяти 470 га ярого ячменю.
До слова, працівники, як трудяться на полі, є жителями сусідніх сіл, яких під час роботи забезпечують трьохразовим харчуванням.
Ірина ВАРЕНИЦЬКА, прес-служба РДА.

Теги: агробізнес, Ігор Гай

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.