Перейти на мобільну версію сайту


29.06.2012

ПОДАТКОВА ЗАПЕВНЯЄ: У НЕЇ БУДЕ ІНШИЙ ІМІДЖ

Напередодні професійного свята, Дня працівників державної податкової служби, 25 червня у Кам'янець-Подільській ОДПІ начальника інспекції Ігор Бєлко провів прес-конференцію для представників ЗМІ. Ігор Бєлко
Насамперед Ігор Антонович відмітив, що сьогодні перед податковою службою стоїть завдання змінити імідж з карального органу на партнерські стосунки податківця та платника податків. Для цього планується відкрито та постійно інформувати громадян про роботу податківців.
Також було зазначено, що на сьогодні завершено прийом декларацій про доходи. Кам’янчанами подана 1751 декларація. Всього задекларовано доходів на загальну суму 30998 тис. грн (без дерслужбовців). Серед поданих декларацій у семи задекларовано дохід у понад 1 млн. грн.
Серед найкращих платників податків (юридичні особи) визнано: ВАТ «Подільський цемент», ТОВ «Промтехтранс», ТОВ «Будцемрем», ППВКФ «Будіндустрія», ТОВ «Подільська будівельна індустрія», ТОВ «Український кристал», КВЗП «Кам'янець-Подільський», ПП «МедобориФарм», а серед фізичних осіб - Сергія Ведернікова, Руслана Чернія та Олега Лівіцького.

Теги: податкова, новий імідж

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.