Перейти на мобільну версію сайту


13.11.2015

ПОДАРУНКИ ДЛЯ ЛІКАРНІ

Нова палата європейського зразка з’явилася в пологовому відділенні Центральної районної лікарні. Про це розповів головний лікар ЦРЛ Віталій Шевчук.

- Палата поліпшеного планування, відповідає всім європейським стандартам, - каже Віталій Іванович. - Спочатку сімейна пара планувала народжувати за кордоном, та все ж таки вирішили довіритися саме нашим лікарям. Аби дружина народжувала в комфортних умовах, чоловік подбав про це та зробив євроремонт як палати, так і санвузла. ЦРЛЗа приблизними підрахунками вартість ремонту становить 300 тис. грн.

Від усього колективу висловлюємо вдячність нашому меценату Валерію Каніцькому, директору ПП «Капітал-Буд» та нардепу Володимиру Мельниченку, який переконав підприємця довіритися нашим медикам.

- Пологи пройшли успішно, - додає лікар акушер-гінеколог ЦРЛ Олександр Дудко. - Тепер районна лікарня має сучасну палату європейського рівня, де породіллі можуть перебувати в комфортних умовах. На жаль, медицина не має достатнього фінансування, аби самотужки привести приміщення лікарні до європейського зразка, тож доводиться постійно вишукувати засоби.

Окрім сучасної палати, цьогоріч ЦРЛ може похвалитися оновленим приміщенням реєстратури та новим обладнанням.

- Завдяки начальнику департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Якову Цуглевичу районна лікарня отримала новенький фіброгастроскоп японського виробництва, - продовжує Віталій Шевчук. - Вартість такого обладнання коливається в межах 30 тисяч доларів. Відверто кажучи, на нього чекали давно, а отримали завдяки зусиллям Якова Миколайовича. Зізнаюся, деякі районні лікарні Хмельниччини не мають такого вкрай важливого обладнання.

На жаль, бюджетна сфера, як от медицина, повністю залежна від коштів, які виділяє держава, районний чи обласний бюджети. Маємо сподівання, що реформи, які нині впроваджуються, з часом змінять цю ситуацію.

Теги: ЦРЛ, Віталій Шевчук, Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.