Перейти на мобільну версію сайту


20.11.2015

ПО ТРЬОХ ВИЗНАЧИЛИСЯ

18 листопада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Миколи Чумака члени конкурсного комітету визначали перевізників, які перевозитимуть пасажирів за трьома автобусними маршрутами загального користування.

Отож, на конкурс були виставленні такі маршрути: «Райлікарня – Зіньківці», «Кам’янець-Подільський – Слобідка-Рихтівська із заїздом у Червону Діброву» та «Кам’янець-Подільський – Червона Чагарівка».
Переможців конкурсу визначали шляхом відкритого голосування. Як завжди, основними критеріями відбору стали вік транспортних засобів, успішна робота на маршрутах у попередній період, чисельність найманих працівників та рівень оплати праці.

На маршрут «Райлікарня – Зіньківці» конкурс оголошувався протягом року вже вп’яте і нарешті вдалося визначити перевізника цього маршруту.

Теги: перевезення, перевізники

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

ТОВ  "Проттех" пропонує виготовлення мобільних швидкозбірних конструкцій на каркасній металевій основі. Мало того, що це найдешевший спосіб зведення об'ємних приміщень (до 2000 кв. м), це ще і можливість значно економити на електроенергії.
Ми пропонуємо:
Виготовлення конструкцій з металу:
    • Швидко збірні конструкції різноманітного призначення (ангари, склади, автомийки, СТО)      
    •...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.