Перейти на мобільну версію сайту


13.07.2018

ПО ЧЕРЗІ РЕМОНТУЮТЬ

remontПитання ремонту та відновлення дорожнього покриття актуальне не лише для міста, а й держави. Кам’янчани можуть сподіватися, що деякі дороги відремонтують цьогоріч, адже вони внесені в план капітального та поточного ремонту на 2018 рік.

Наразі продовжено ремонтні роботи пров.Лагерний та вул.Південна, триває відновлення внутрішньодворового проїзду на вул.Драй Хмари, 5 «а» та мощення покриття в парку Героїв Євромайдану.

Далі на капітальний ремонт чекає дорожнє покриття просп.Грушевського, вул.Папаніна і П’ятницької. Поточний ремонт – пров.Амбулаторний, вул.Вутіша, Південна, Патріарха Мстислава, Князів Коріатовичів.

Капітальний ремонт внутрішньодворових проїздів зроблять у дворі просп.Грушевського, 42, вулиць – Юрія Громового, 2«а»; Драй Хмари, 5«а»; Князів Коріатовичів, 4; Вокзальна, 75, 77. Поточний ремонт внутрішньодворових проїздів проведуть на вул.Веліканова, 42. Тротуари цього року капітально відремонтують на просп.Грушевського, вул.Нігинське шосе, Огієнка, Тімірязєва, Гунська, Максимчука, Князя Володимира, Лесі Українки.


Теги: ремонт доріг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

Качественные подставки для косметики из пластика. Смотреть в каталоге.
http://promplastic.com/content/29-podstavka-dlya-kosmetiki
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.