Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2012

ПІВНІЧНІ КРАЇНИ ЄВРОПИ ХОЧУТЬ, ЩОБ ЗИМОЮ МИ НЕ МЕРЗЛИ

Кам’янець-Подільський став кращим з 40 міст України, які подавали свої пропозиції щодо участі у конкурсі проектів «Демо Україна», що здійснюється під егідою фонду НЕФКО в Україні. Цей фонд створений в 1990 р. п’ятьма країнами Північного регіону Європи: Данією, Ісландією, Норвегією Фінляндією та Швеkak-vibrat-radiator-otopleniya.jpegцією.
Завдяки цьому проекту наше комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» отримало шанс залучити додатково 9,6 млн. грн для встановлення 30 індивідуальних теплових пунктів у багатоквартирних будинках. Важливо те, що значна частина цих коштів буде надана у формі гранту.
14-15 серпня делегація від фонду НЕФКО відвідала наше місто, ознайомилася з роботою КП «Міськтепловоденергія», зібрала всі необхідні дані для підготовки технічного обґрунтування, яке, до речі, також безкоштовно буде виконуватися фондом.
Підсумовуючи свій візит, спеціалісти фонду відзначили, що наше комунальне підприємство є відкритим до запровадження нових технологій, до втілення в життя нових ідей і це є його значною перевагою у порівнянні з іншими.
Директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук висловив думку, що плідна співпраця комунального підприємства та фонду НЕФКО триватиме довгий час. Вона дозволить впровадити багато нових технологій, спрямованих на модернізацію комунальної сфери нашого міста.

Теги: міжнародні зв’язки, КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.