Перейти на мобільну версію сайту


08.06.2012

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЄВХАРИCТІЙНИЙ КОНГРЕС ПРОЙШОВ У НАШОМУ МІСТІ

2 червня Кам’янець-Подільський вкотре довів, що сміливо може називатися не тільки фестивальною столицею, а й центром духовної культури Поділля та, власне, й Хмельниччини, осередком духовності в Україні. Римо-католицька Церква ініціювала проведення грандіозного дійства, присвяченого вдячності та прославленню Господа Ісуса у Таїнстві Пресвятої Євхаристії. На площу Вірменський ринок, де цього дня відбувався Конгрес, прибуло до семи тисяч вірян. Для майже півтори тисячі дітей було проведено гарне свято на території ЗОШ №1.
ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЄВХАРИCТІЙНИЙ КОНГРЕСПравлячий Єпископ Камянець-Подільської Дієцезії РКЦ Леон Дубравський привітав почесних гостей Конгресу - Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерекю, секретаря міської ради Василя Сенюка, начальника управління з питань внутрішньої політики ОДА Валентину Моісеєнку.
На Конгрес прибули більше ста священиків Римо-католицької Церкви Кам’янець-Подільської дієцезії, віруючі із різних спільнот.
Перед Святою Літургією присутні переглянули майстерно підготовлену виставу, наповнену живим змістом про причетність кожної людини, яка вірить у Бога, до таїнства Євхаристії. Віруючі могли посповідатися та причаститися під час Літургії.
Єпископ Кам’янець-Подільської Дієцезії РКЦ Леон Дубравський зазначив: «Сьогодні це остання зупинка перед закінченням Євхаристійного конгресу, який 3 червня завершується у Львові. У 50-ту річниць перших зібрань другого Ватиканського Собору, що підкреслює - Церква є спільнота, створюється вона із Євхаристії, ми збираємось у столиці нашої дієцезії, щоб разом роздумати над почутим «Живим Словом», щоб побачити, що Євхаристія є джерелом Церкви, є життєвою необхідністю для кожного, дає силу рости, жити, любити, бути у вірності».

Тетяна ЛЯМЕНКО, член Національної

спілки журналістів України.


Теги: церковний конгрес

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.